Kniha návštěv

Zde můžete zanechat svůj příspěvek do knihy návštěv…

10 komentářů u Kniha návštěv

• Monika Skotáková napsal:

Dobrý den,

jen malá připomínka – v brožuře pro prvňáčky „Jdeme do školy“ máte chybu, v článku Rada rodičů:
    Současnou předsedkyní Rady rodičů je pan Martin Pavliska.

Skotáková

• Monika Mičulková napsal:

Dobrý den,

bydlíme v Tiché a naše škola má jen docházku vč. 5. ročníku. Chtěla jsem se zeptat, zda je možné k Vám dítě přihlásit, co pro to všechno udělat a zda máte nějaký den otevřených dveří, abychom se k Vám mohli podívat. Ptám se sice s předstihem, jedná se o šk. rok 2016/2017, ale chtěla bych mít všechny informace pohromadě a správně se rozhodnout. Jen ještě malá poznámka, syn je ADHD. Děkuji za poskytnutí informací. S přáním hezkého dne a úspěšného nového školního roku, Monika Mičulková.

• Hana.Ulcakova napsal:

Dobrý den,
      syna lze k nám přihlásit, můžete se tady přijet i podívat, ale je zapotřebí se dopředu domluvit. Vhodné bude nechat to na pozdější dobu, máme tady teď hodně rušno. O tom, jak přestup probíhá, si pohovoříme při osobním setkání. Není to nic složitého.

Budu se těšit. S pozdravem Hana Ulčáková

• Monika Mičulková napsal:

Dobrý den, děkuji moc za informace a určitě se ozvu a domluvíme se.

Hezký den, Monika Mičulková

• Kohut Vítězslav napsal:

Dobrý den,
    od začátku zavedeni elektronické žákovské knížky využíváme (celá rodina) android aplikaci pro telefony „Bakaláři – žákovská knížka“. Bohužel nebylo možné v této aplikaci číst zprávy od učitelů. Nyní se aplikace aktualizovala na verzi 1.3.6 a byla přidána funkce „KOMENS“, ale po aktivování funkce „KOMENS“ to hlásí – „Škola používá zastaralou verzi Bakalářů, která nepodporuje Komens v android aplikaci“.
    Prosím, můžete aktualizovat systém Bakalář?

• Tereza Odstrčilová napsal:

Dobrý den,
    zítra se koná v Ostravě seminář, který dává návod ke zkvalitnění péče o děti. Nejde jen o stravování, ale o propojení jednotlivostí ve smysluplný celek. Zvažujete zapojení se do projektu SKUTEČNĚ ZDRAVÁ ŠKOLA?
    Skutečně zdravá škola je komplexní program aktivit a hodnocení, který vám pomůže vytvořit chutné a zdravé školní stravování, obohatit vzdělávací program o praktické aktivity pro vaše žáky a propojit se s místní komunitou.

• Hana.Ulcakova napsal:

Dobrý den,
      děkuji za informaci. Ze dne na den je pro nás celkem problematické někoho na semináře vysílat, tyto akce se plánují dopředu, provoz školy musí být zajištěn a zastupitelnost zaměstnanců není vždy jednoduchá. Určitě bychom zvažovali, zda na seminář někoho nevyslat. Děláme to tak vždycky, když se objeví nějaká nabídka. Ale nabízených akcí a seminářů( i s touto tematikou) je mnoho, škola je spoustou nabídek doslova „zavalována“ a mnohdy je problematické si správně vybrat.

Hana Ulčáková