Úspěch KORFBALISTŮ

Kozlovičtí korfbalisté získali stříbrné umístění na Vánočním turnaji v Ostravě

Kozlovští korfbalisté Sports Academy Morava vybojovali druhé místo na Vánočním korfbalovém turnaji, který ve dvou dnech organizoval Český korfbalový svaz v ostravské ČPP Aréně. První den se odehrály kategorie starších žáků U16 a mladších žáků U13, druhý den pak kategorie minižáků U11 právě s družstvem ZŠ Kozlovice a kategorie přípravek U9.

Celkem se na tomto dvoudenním turnaji představilo 29 korfbalových družstev a bylo odehráno více než padesát zápasů. Kozlovští korfbalisté dokázali po výborných výkonech vyhrát bez porážky svou základní skupinu a ve finále je čekal neporažený tým ze druhé skupiny – ZŠ Vratimov. Finálový duel přinesl vysoce kvalitní žákovský korfbal a ve vyrovnaném průběhu nakonec kozlovičtí korfbalisté podlehli vratimovským 4:6 a odváží si pohár za druhé místo. Navíc dokonce trojice kozlovických hráčů byla vyhlášena mezi nejlepšími střelci turnaje, když individuální ocenění získali Pavlát, Kresta a Filipová.

Družstvo ZŠ Kozlovice je na turnaji představilo, pod vedením trenérů Lukáše Filipa a Adély Krpcové, ve složení: Jakub Pavlát, Filip Kresta, Sebastian Josiek, Dominik Ryška, Kateřina Holubová, Barbora Anna Filipová, Denisa Krkošková, Michaela Krpcová a Bára Žáčková.

Komentáře nepovoleny

Základní škola a Mateřská škola Kozlovice,
příspěvková organizace
739 47 Kozlovice 186

č. účtu - 172218137/0300
tel. 558 697 204

IČO: 709 14 966
DIČ: CZ709 14 966